29.12.2014 Yayınlandı
Hakkımızda

Genel

AK İŞ GRUP LTD. ŞTİ. inşaat ve yapı sektöründe toptan ve perakende malzeme alım satımı yapmaktadır. Ayrıca iklimlendirme, soğutma, havalandırma sistemleri gibi alanlarda projelendirme ve uygulama işlerini alanında uzman teknik kadrosu ile yürütmektedir. 

Firmamız sektöründe lider markalar ile 3500 kalemin üzerinde geniş ürün yelpazesine sahiptir. Endüstriyel mekanik tesisat ürünleri, sıhhi tesisat malzemeleri, fittings, vana, sarı mamul, sirkülasyon pompaları, hidrofor, teknik malzemeler, çelik boru, plastik boru ve ek parçaları satışının yanı sıra ısıtma soğutma sistemlerinde kat kaloriferleri, merkezi ısıtma çelik ve döküm kazanlar, duvar tipi yoğuşmalı kaskad sistemleri, vrf vrs ticari tip klima sistemleri, doğalgaz kazan, kolon iç tesisatı gibi malzemelerin projelendirme ve uygulama işlemlerini 20 yılı aşan tecrübesiyle müşterilerine sunmaktadır.  

Bizler AK İŞ GRUP çalışanları olarak kendimizi topluma karşı sorumlu, çevreye karşı duyarlı hissediyoruz. Bu ilkelerden hareketle  firma olarak ticari faaliyetlerimizi ülkemizde geçerli olan ticari hukuk kural ve kanunları çerçevesinde gerçekleştiriyor,  Müşterilerimize olan  taahhütlerimizi enerji yönetmelikleri ve kurallarını esas alarak gerçekleştiriyoruz. İşlerimizde müşteri memnuniyetini uzun vadeli olarak planlayıp, hizmet kalitemizi her geçen gün artırarak faaliyetlerimize devam ediyoruz.